Historie >> Historisch overzicht

Wij nemen u terug naar het jaar waar het allemaal begon; 1975. U treft hier een overzicht van alle edities en de deelnemende korpsen van Taptoe Oosterbeek. Op de foto bovenaan deze pagina ziet u muzikanten van Showband Adest Musica - Sassenheim, Drumfanfare ESKA - Bemmel, Show- en Drumfanfare IJsselband - Rheden en van Muziekvereniging Eendracht - Schaarsbergen, tijdens de stertocht voorafgaand aan Taptoe Oosterbeek 1996.

   
1975
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Tamboerkorps - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Fanfare Jubal - Oosterbeek
Arnhem Band van Scouting Nederland - Arnhem
Harmonie Concordia - Culemborg
Fanfarekorps St. Jozef - Azewijn
Rijnstad Drumband - Arnhem

 

1976
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Tamboerkorps - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Fanfare Jubal - Oosterbeek
Arnhem Band van Scouting Nederland - Arnhem
Arnhems Trompetterkorps - Arnhem
Enka Harmonie - Arnhem
Fanfarekorps St. Jozef - Azewijn
Tempo Team Pipe Band - Amsterdam

   

1977
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Tamboerkorps - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Fanfare Jubal - Oosterbeek
Arnhem Band van Scouting Nederland - Arnhem
Arnhems Trompetterkorps - Arnhem
Muziekvereniging Concordia - Driel
Drumfanfare Prins Willem-Alexander - Elst

 

1978
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Tamboerkorps - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Fanfare Jubal - Oosterbeek
Muziekvereniging Concordia - Driel
Tamboer- Trompetter- 
Majorettenpeloton Excelsior - Renkum
Drumband HBS - Wageningen
Showharmonie OBK - Rhenen

   

1979
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Tamboerkorps - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Fanfare Jubal - Oosterbeek
Showharmonie OBK - Rhenen
Drum- en Showfanfare IJsselband - Rheden
Fanfarekorps St. Jozef - Azewijn
Schutterij Wilhelmina - Azewijn
Wielrijderskorps Crescendo Opende

1980
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Tamboerkorps - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Fanfare Jubal - Oosterbeek
Drumband St. Augustinus - Gendt
Drum- en Showfanfare IJsselband - Rheden
Muziekvereniging St. Caecilia - Gendt
Chr. Showband Juliana Amersfoort
 

   
1981
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Tamboerkorps - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Fanfare Jubal - Oosterbeek
Chr. Drum- en Showfanfare D.V.S. - Katwijk
De Harmonie - Ede
Majorettenpeloton The Twinkle Stars
Warrington Corps of Drums England
1982
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Tamboerkorps - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Fanfare Jubal - Oosterbeek
Drum- en Showfanfare Mr. H.M. van der Zandt - Velp
Muziekvereniging Volharding uit Beek
Muziekvereniging Prinses Marijke - Geldermalsen
Muziekvereniging OBK Bennekom
   

1983
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Tamboer- Lyrakorps - K.H.O.
Fanfare Jubal - Oosterbeek
Showharmonie OBK - Rhenen
Showband Animato - Hooglanderveen
Drumband Velp-Zuid Velp

1984
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Tamboer- Lyrakorps - K.H.O.
Fanfare Jubal - Oosterbeek
Arnhem Band van Scouting Nederland - Arnhem
Drumfanfare Prins Willem-Alexander - Elst
Rijnmondband - Schiedam

   

1985
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Tamboer- Lyrakorps - K.H.O.
Fanfare Jubal - Oosterbeek
Arnhems Trompetterkorps - Arnhem
Showband DWS - Rijnsburg
Postharmonie - Nijmegen

 

1986
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Tamboer- Lyrakorps - K.H.O.
Fanfare Jubal - Oosterbeek
Jachthoorn en Trompetterkorps Gemert - Gemert
Van Limburg Stirumband - Wezep
Muziekvereniging Caecilia - Veenendaal
Regionaal Streekorkest Luctor Et Emergo

   
1987
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Tamboer- Lyrakorps - K.H.O.
Leerlingenorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Fanfare Jubal - Oosterbeek
Koninklijke Vereniging Het Tielsch Stedelijk 
Muziekcorps - Tiel
Flora Band - Rijnsburg
Kamper Trompetterkorps - Kampen

1988
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Tamboer- Lyrakorps - K.H.O.
Leerlingenorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Fanfare Jubal - Oosterbeek
Muziekvereniging Kunst Na Arbeid - Lunteren
Drum- en Showfanfare E.M.M. - Giesbeek

Die Tamboerijnen van die Stadt Eyndhoven Eindhoven
 

   

1989
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Tamboer- Lyrakorps - K.H.O.
Leerlingenorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Fanfare Jubal - Oosterbeek
Chr. Showorkest Excelsior - Delft
Show- and Marchingband Victory - Den Haag
Muziekvereniging De Bazuin - Schoonebeek
Mannenzangver. Kunst Na Arbeid - Oosterbeek
Chr. Mannenkoor - Oosterbeek
Huissensmannenkoor Huissen

1990
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Tamboer- Lyrakorps - K.H.O.
Leerlingenorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Fanfare Jubal - Oosterbeek
Chr. Showband Irene - Ede
Tamboer- en Trompetterkorps 'Ahoy' - Rotterdam
Gouda's Harmonie 'de Pionier' Gouda


 

   

1991
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Tamboer- Lyrakorps - K.H.O.
Fanfare Jubal - Oosterbeek
Drum- en Showband VIJOS Bussum
Drumfanfare E.D.G. - Ermelo
Chr. Fanfare Irene - Hasselt
Muziekvereniging OBK - Bennekom

1992
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Tamboer- Lyrakorps - K.H.O.
Fanfare Jubal - Oosterbeek
Scheepjeswolharmonie Veenendaal
Drumfanfare St. Joris Hoogeloon
Showkorps St. Petrus Banden - Venray

 

   

1993
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Tamboer- Lyrakorps - K.H.O.
Fanfare Jubal - Oosterbeek
Showbrassband Thalita Vlaardingen
Muziekvereniging Eendracht Schaarsbergen
Muziekvereniging Amacitia Klarenbeek
Drumfanfare de Rijntamboers - Zoeterwoude

1994
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Tamboer- Lyrakorps - K.H.O.
Fanfare Jubal - Oosterbeek
Fanfare OBK - Westervoort
Pasveerkorps Leeuwarden
Chr. Showband Juliana Amersfoort
Concordia - Leiden

   

1995
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Melody Percussion Band - K.H.O.
Fanfare Jubal - Oosterbeek
Marchingband Vollenhoofsch Fanfare - Vollenhove
Show- en Drumband Triomf - Bodegraven
Jachthoorn- en Trompetterkorps Urk - Urk

Drum- en Showfanfare Mr. H.M. Van der Zandt Velp
Drumfanfare Deurne - Deurne

1996
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Melody Percussion Band - K.H.O.
Fanfare Jubal - Oosterbeek
Drumfanfare ESKA - Bemmel
Jachthoorn- en Trompetterkorps Gemert - Gemert

Muziekvereniging Eendracht - Schaarsbergen
Drum- en Showfanfare IJsselband - Rheden
Showband Adest Musica - Sassenheim

   
1997
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Melody Percussion Band - K.H.O.
Fanfare Jubal - Oosterbeek
Show- en Drumfanfare DIOS - Oijen
Showband Jubal - Zwolle
Showfanfare METRO - Scheveningen
Vrijw. Brandweerharmonie - Bilthoven
Arnhem Band van Scouting Nederland - Arnhem
 
1998
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Melody Percussion Band - K.H.O.
Fanfare Jubal - Oosterbeek
Marchingband Velp - Velp
Tamboer- en Trompetterkorps Euroband - Rotterdam
Drum- en Showfanfare EDES Enschede
Laurentius - Voorschoten
Koninklijke Vereniging Het Tielsch Stedelijk 
Muziekcorps - Tiel
   
1999
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Melody Percussion Band - K.H.O.
Fanfare Jubal - Oosterbeek
Show- en Marchingband K&G Leiden
Chr. Drum- en Showfanfare D.V.S. Katwijk
Showharmonie OBK - Rhenen
2000
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Melody Percussion Band - K.H.O.
Koninklijke Harmonie Doorn - Doorn
Chr. Showband Juliana - Amersfoort
Floraband - Rijnsburg
Douane Harmonie - Nederland
   
2001
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Melody Percussion Band - K.H.O.
Arnhems Trompetterkorps - Arnhem
Show- en Drumfanfare Oranje - Ijsselmuiden
Showkorps Excelsior - Delft
 
2002
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Melody Percussion Band - K.H.O.
Drumfanfare ESKA - Bemmel
Drumfanfare Tamarco - Leiderdorp
Drum- & Showkorps Evolution - Hem (Fr.)
Tamboer- Hoorn- en Trompetterkorps - Prinsenbeek
   
2003
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Melody Percussion Band - K.H.O.
Show- en Drumfanfare Gelreband Dieren
Scheepjeswolharmonie Veenendaal
Showkorps Wilhelmus - Sliedrecht
Van Limburg Stirumband - Wezep
2004
Harmonieorkest - Koninklijke Harmonie Oosterbeek
Melody Percussion Band - K.H.O.
Wielrijderskorps Crescendo - Opende
Drum- en Showfanfare Advendo - Sneek
Show- en Marchingband K&G - Leiden

 
   
2005
Drumfanfare DIOS - Oijen
Showharmonie OBK Rhenen
Rijnstedeband - Huissen
Arnhem Band van Scouting Nederland - Arnhem
Pasveerkorps Leeuwarden
2006
Airborne Malletband - Oosterbeek
Showband Irene - Ede
Showkorps Wilhelmus - Sliedrecht
March & Showband Rheden - Rheden
Show- en Marchingband Amigo - Leiden
   

2007
Airborne Malletband - Oosterbeek
Kamper Trompetterkorps - Kampen
Showband K.D.O. - Groessen
Arnhem Band van Scouting Nederland - Arnhem
Showband Adest Musica - Sassenheim

2008
Airborne Malletband - Oosterbeek
Drum- en Showfanfare Mr. H.M. Van der Zandt - Velp
Scheepjeswolharmonie - Veenendaal
Tamboer- en Trompetterkorps Euroband - Rotterdam


 
   
2009
Airborne Malletband - Oosterbeek
March & Showband Rheden - Rheden
Marching- & Cyclingband HHK - Haarlem
Showbrassband Thalita - Vlaardingen
Kamper Trompetterkorps - Kampen
Batavorum Pipes & Drums - Nijmegen
2010
Airborne Malletband - Oosterbeek
Showband K.D.O. - Groessen
Arnhem Band van Scouting Nederland - Arnhem

Rijnmondband - Schiedam
Drum- en Showfanfare Advendo - Sneek
Trompetterkorps te Paard Stal Mansour - Arnhem
   
2011
Airborne Malletband - Oosterbeek
Show- en Marchingband K&G - Leiden
Scheepjeswolharmonie - Veenendaal
Jong Kamper Trompetterkorps - Kampen
Kamper Trompetterkorps - Kampen
 
2012
Airborne Malletband - Oosterbeek
Show- & Marchingband E.V.C. - Enschede
March & Showband Rheden - Rheden
Show- & Drumfanfare Oranje - IJsselmuiden
Showkorps Wilhelmina - Sleeuwijk
Massed Pipes & Drums Royal British Legion
   
2013
Airborne Malletband - Oosterbeek
Showharmonie OBK - Rhenen
Drumfanfare ESKA - Bemmel
Drumfanfare Exempel - Empel
Show- & Marchingband Amigo - Leiden
2014
Airborne Malletband - Oosterbeek
van Limburg Stirum Band - Wezep
Beatrix Pipe Band - Hilversum
Chr. Muziek- en Showband Juliana - Amersfoort
Showband Corio - Heerlen
   
2015
Airborne Malletband - Oosterbeek
Arnhem Band van Scouting Nederland - Arnhem
Excelsior - Renkum
Tamboer- en Trompetterkorps Euroband - Rotterdam
Show- Marching & Concertband Flora Band - Rijnsburg
2016
Airborne Malletband - Oosterbeek
Show- en Drumfanfare Gelreband Dieren
March & Showband Rheden - Rheden
Showband Irene - Ede
Junioren - Chr. Muziekvereniging D.V.S. Katwijk
Marchingband - Chr. Muziekvereniging D.V.S. Katwijk
   
2017
Airborne Malletband - Oosterbeek
Showband Jub
al - Zwolle
Showh
armonie O.B.K. - Rhenen
Drumf
anfare Laurentius - Voorschoten
Rijnmondband - Schiedam

Jong Kamper Trompetter Korps - Kampen
Kamper Trompetter Korps - Kampen
 
   

Terug naar boven

 

 

 

Stichting Taptoe Oosterbeek 2004 - 2017